• Boris & Marek

Chcete mikropigmentáciu hneď, ale nemôžete si ju dovoliť? Ale môžete, s QUATRO splátkami

Už od 9 eur mesačne sa môžete tešiť z nového sebavedomia.


Pre viac informácií čítajte ďaľej.CENY Mikropigmentácia patrí finančne medzi menej náročné procedúry v porovnaní napríklad s transplantáciou. A efekt je viac-menej okamžitý, s takmer 100% istotou výsledku.

V porovnaní so zahraničím sú naše ceny niekoľko násobne nižšie, vieme to z osobnej skúsenosti. Napriek tomu sa však mnohým zdajú vyššie. Na naše pomery možno áno, ale vzhľadom na kvalitu, nie. Aj preto nás vyhľadávajú aj klienti zo zahraničia.

Dostanú rovnako dobrú kvalitu za oveľa prístupnejšiu cenu. Treba si uvedomiť aj skutočnosť, že ide o proces. Cena je za celú procedúru, to sú 2 až 3 sedenia. Naša osobná skúsenosť je, že za 2 sedenia to bola suma 3000 eur (plus si prirátajte náklady za letenky či ubytovanie). A to bolo za plochu, ktorú si u nás v cenníku (aj ona obrázku) môžete pozrieť ako 1-5. U nás je cena okolo 1500-1700 eur.
SPLÁTKY Práve kvôli ľuďom, ktorí sa u nás informujú na možnosť splácania sme sa rozholi pre spoluprácu so spoločnosťou QUATRO.

Splátkový systém je jednoduchý a vy môžete mať tak mikropigmentáciu kľudne už aj od 9 eur mesačne.


Nižšie nájdete zopár príkladov, ktoré boli platné dňa 15.4.2019. Samozrejme možností je veľa, v závislosti od sumy procedúry, doby akú chcete splácať, akontácie,...


príklady:


Na vašu mikropigmentáciu na základe konzultácie je potrebných 700 eur.


700 eur od 8,76 eur/ mesiac , bez akontácie, na obdobie 96 mesiacov

alebo pri kratšom období

700 eur od 60 eur/ mesiac , bez akontácie, na obdobie 12 mesiacovNa vašu mikropigmentáciu na základe konzultácie je potrebných 1900 eur.


1900 eur od 23,78 eur/ mesiac , bez akontácie, na obdobie 96 mesiacov

alebo pri kratšom období

1900 eur od 82,99 eur/ mesiac , bez akontácie, na obdobie 24 mesiacovAKO NA TO Keď ste sa rozhodli, že splátky sú pre vás to pravé, tak už je to len krok ku snu a ľahko získať mikropigmentáciu.

Dohodnite si osobné stretnutie, aby mohla prebehnút bezplatná konzultácia a vedeli ste teda presnú cenu vašej procedúry.

Ak sa nevieme stretnúť, tak vieme sumu určiť aj online na základe zaslaných fotografií rôznych uhlov hlavy a tváre.

Obdržíte od nás formulár, ktorý zašlete vyplnený späť. Plus doložíte doklady nutné pre spoločnosť QUATRO.

My zašleme všetko spoločnosti na schválenie a do pár minút (ak niečo nechýba a spĺňate všetko potrebné pre schválenie pôžičky) si môžete dohodnúť termín vašej návštevy na mikropigmentáciu.

                    Tešíme sa na stretnutie s vami :)

Boris a Marek - SCALP TATTOO STUDIO

224 views0 comments