top of page

nás

Vitajte na našej stránke SCALP TATTOO STUDIO.

Sme tím ľudí, ktorí sa rozhodli priniesť mužom. ale nielen im, pomoc.

 

Mikropigmentácia pokožky hlavy (alebo aj SMP - scalp micropigmentation, Hair Tattoo, Scalp Tattoo), je jednoduchý, ale aj dlhodobejší spôsob ako opticky docieliť dojem hustých vlasov alebo oholenej hlavy.

Podľa nás sa jedná o skvelé riešenie, keďže ide o prirodzené, a oproti mnohým ďaľším aj o cenovo menej náročné riešenie.

Po pár rokoch sa mikropigmentácia jemne stráca a potom máte možnosť sa rozhodnúť, či si ju obnovíte alebo budete opäť vyzerať ako predtým. Veríme však, že si nový výzor zamilujete a pre doplnenie nás nanovo navštívite.

Používame organický pigment, ktorý sa bude postupne vstrebávať, neobsahuje ťažké kovy, a oproti klasickým tetovacím farbám nebude meniť odtiene napríklad do modra.

Čítajte ďaľej a dozviete sa viac. 

Tešíme sa na stretnutie s Vami. 

BORIS & MAREK

_DSC3334male.jpg
BORIS BORDÁCS

CEO & Founder, Scalp Tattoo Artist

Nikdy ma v minulosti nenapadlo, že ja, čo som mal vždy vlasy a nonstop som sa v nich prehrabával prstami, stále riešil nejaký účes, že môžem o ne aj prísť.

I keď to nebolo úplne, vypadali mi hlavne v predu, takže som stratil líniu čela a to sa posúvalo viac dozadu. Nebol som so sebou spokojný, neustále nosil čiapky, aby som zakryl ustupujúce čelo. Nevedel som sa stotožniť s mojim novým, starším, bezvlasým ja.

Je viac spôsobov ako sa postarať o hustejšie vlasy. Každému vyhovuje niečo iné. Každý môže byť spokojný s iným výsledkom 

Pri mikropigmentácii som sa stotožnil s pocitom hustých korienkov vlasov a oholenom efekte. 

 

Nič nemusím riešiť iba si každých pár dní oholím hlavu a môžem ísť. A cítim sa dobre, mladšie a hlavne spokojne.

_DSC3274male.jpg
Mgr. MAREK LOVAS

S&M MANAGER, Scalp Tattoo Artist 

Roky v obchode a marketingu mi ukázali, 

že pokiaľ pracujete s produktom či službou, ktorej veríte, tak je všetko možné.

O mikropigmentácii viem už roky a ak by som si mohol vybrať tak samozrejme by som mal radšej husté vlasy, ale keby to nebolo možné viem, že je tu možnosť o ktorej som presvedčený.

Prirodzenosť scalp tattoo - migropigmentácie je úžasná. A myslím si, že to je práve to, čo muž očakáva od tohto zákroku.

Ide o tetovanie, ale špeciálnymi ihlami, špeciálnymi pigmentami do vrchnej vrstvy pokožky a teda sa netreba obávať nepekného výzoru, ktorý by pôsobil umelo.

Pozor na rôzne iné techniky, ktoré vytvoria opačný výsledok akoby ste čakali.

bottom of page