Referencie

Referencie od našich klientov

Nesmierne si Vážime Vašu dôveru a ďakujeme Vám za zaslanie

skúseností s mikropigmentáciou od nás.

 Boris a Marek

SCALP TATTOO STUDIO

Ján, 45 rokov, Slovensko

Dlho som hľadal na internete, až som sa rozhodol pre SCALP TATTOO STUDIO. Predtým som oslovoval aj Vašu konkurenciu, ale nikde sa mi toľko nevenovali a ani mi nevedeli poskytnúť také recenzie ako máte vy. Nikto ma nedokázal dovtedy presvedčiť. 

Prvý dojem na konzultácii bolo pre mňa to kľúčové v rozhodnutí, že do toho pôjdem. Prístup a podrobné vysvetlenie akýchkoľvek otázok ma presvedčilo. Výborný pro-klientský prístup by sa od Vás mohlo veľa firiem učiť. 

Pri prvom sedení sme si edantne rozobrali všetky detaily, dopredu viete všetko čo Vás čaká, žiadne nemilé prekvapenia sa nekonajú.

Profesionálne odvedená práca a výsledok, v ktorý by ste predtým možno ani nedúfali. 

Ak by som vedel ako to prebieha a vedel aký bude výsledok tak by som s to absolvoval už dávno. 

Dávid, 28 rokov, Slovensko

Prvy dojem: fajn chalani, druhý pohľad vytetované “vlasy”, super, hneď vidíš výsledok, ktorý sa mi páčil. ;) Z môjho pohlľadu je fakt dôležitľ si nájsť profíka na “hair tattoo”. Som spokojný, vyzerám sexy. Dakujem chalani za profesionálny pristup, ktorý splnil moje očakávania.

Michal, 30 rokov, Slovensko

Vlasy mi začali padať ked som mal 23, ale ked som mal zhruba 27 už to bolo dosť zlé a nechcel som sa stotožniť s tým, že budem mať plešinu na hlave, tak som hľadal nejaké riešenia. Po menšom prieskume aké mám vlastne možnosti, som sa rozhodol pre chalanov zo SCALP TATTOO STUDIO a neľutujem. Už po prvom sedení bola zmena vidieť a nevedel som sa dočkať konečného výsledku, ktorý určte stojí za to :) Najlepšie na tom je, že nikto, ale vôbec nikto si to nešimol, také je to prirodzené, iba vyzeráte lepšie a mladšie. Veď to sme chceli dosiahnuť, no nie ? :P 

Oceňujem profesionalitu chalanov, vedia čo robia ,komunikácía s nimi, odvedená práca aj prístup bola na 1. 

Ak toto čítaš, asi nad tým rozmýšľaš. Môžem len odporučiť, určite budeš prekvapený a nadšený z tej zmeny tak ako ja.

Jakub, 23 rokov, Slovensko

Mám ešte len 23 rokov ale vlasy nemám už asi 5 rokov. Nech si hovorí kto chce čo chce, nie, nieje to v pohode. Pre mňa objavenie SCALP TATTOO STUDIO bolo malým zázrakom a hlava po 3 sedeniach mikropigmentácie už veľkých zázrakom. Teraz som proste štastný mladý človek, ktorý aj vyzerá na svoj vek.

Peter, 48 rokov, Slovensko

Dlhšiu dobu som si robil prieskum zahraničných spoločností so Scalpmicropigmentation. Je ich naozaj veľa, lepších aj horších, drahších aj lacnejších. Moja predstava bola jasná. Z ničoho čo som mal na hlave, vyčarovať husté a čo najtmavšie korienky, vytvoriť akoby ostrý strih postupne zostrihaných vlasov. Pokiaľ však ja ako laik nevidím do problematiky mikropigmentácie tak ako odborník, tak môže výsledok dopadnúť veľmi zle. Preto som šťastný, že som si zvolil tím SCLAP TATTOO STUDIO. Zohľadnili pri výbere tvaru línie a farby pigmentov môj vek, proporcie tváre, môj rast vlasov v minulosti. A za toto veľká vďaka. Teraz vyzerám prirodzene, o 10rokov mladší. Zmena je výborná. Ak by som sa snažil ich presvedčiť o môjej pôvodnej predstave, tak by mi mikropigmentáciu podľa ich slov ani nespravili. A tak to má byť. Bol by som 50tnik s imige-om 20 ročného a možno po pár mesiacoch by som riešil odstránenie pigmentu laserom. Takto som to ja, vo vynovenej mladšej verzii, spokojný, prirodzený a "vlasatý"

Marko, 32 rokov, Slovensko

Porovnával som si niekoľko podobných služieb na Slovensku a SCALP TATTOO STUDIO malo ako jediné nafotené ukážky vlastnej práce na viacerých klientoch. Zaujalo ma aj, že zákrok u Borisa a Mareka podstúpil herec Ján Slezák.

Prvý dojem bol veľmi pozitívny. Dostal som odpoveď na všetko čo ma zaujímalo. Najviac ma presvedčilo, keď som zistil, že Boris aj Marek majú mikropigmentáciu a mohol som si tak pozrieť ako mikropigmentácia vyzerá naživo. 

Zákrok nebol bolestivý a prvé výsledky už bolo vidieť po prvom sedení.

Krok k lepšiemu som videl ihneď po prvom sedení no naplno som si výsledok uvedomil až s odstupom času pri pozretí starších fotografií a určite by som sa k pôvodnému "účesu" už nikdy nevrátil.  

Určite odporúčam každému mužovi, ktorý má problémy s vypadávaním vlasov aby sa prišiel naživo presvedčiť. 

Viktor, 24 rokov, Slovensko

Priamo som sa o SCALP TATTOO STUDIO dozvedel od známeho, ktorý mikropigmentáciu v ňom podstúpil a prirodzenosť tetovania ma veľmi prekvapila a neskôr aj zaujala. 

Prvé dojmy po konzultácii boli super. Chalani sú maximálne ústretoví a veľmi príjemní ľudia s ktorými aj počas 4 hodín tetovania máte o čom rozprávať. Na konzulácii vysvetlia všetky výhody aj obmedzenia a starostlivosť o tetovanie.

Po prvom sedení netreba očakávať, že človek odíde s hotovou robotou a tam to končí. Samozrejme už po prvom raze sa Vám mykne kútik keď sa pozriete do zrkadla a zrazu niečo na hlave konečne máte.

Podľa mňa je výsledok perfektný. Najlepšie čo môžete u nás dostať, ak nechcete podstupovať autotransplantáciu vlasov na klinike za tisícky eur (samozrejme mikropigmentácia je na druhú stranu určená len pre tých ktorí sú ochotní si hlavu holiť). Treba pečlivo dodržať všetky pokyny a starostlivosť o tetovanie po zákroku a efekt, ktorý sa dostaví bude presne taký ako má byť.

Určite odporúčam.

Tomáš, 49 rokov, Slovensko

Po skúsenostiach a konzultáciách u viacerych tatterov som prišiel do SCALP TATTOO STUDIO a vedel som, ze som na správnom mieste. 

Chalani v SCALP TATTOO STUDIO  mi všetko vysvetlili, venovali sa mi a chápali moju predstavu. Cítil som vysokú profesionalitu.

Výsledok splnil moje očakávanie. Ľudia, známi sa ma pýtajú, prečo si nenechám dlhší zozstrih, keď mám tak husté vlasy :)

Zákrok je úplne v pohode, nie je to nic náročné, co by sa nedalo vydržať.

Jedným slovom spokojnosť. 

Netreba sa báť. V SCALP TATTOO STUDIO sú profesionali a výsledok bude veľmi prirodzený. 

Robo, 34 rokov, Slovensko

To, že som sa rozhodol pre tetovanie vlasov a pre SCALP TATTOO STUDIO, patrí medzi moje najlepšie rozhodnutia. Už dlhšie ma štvalo, že som takmer bez vlasov a už nejakú dobu som hľadal možnosti, či sa s tým dá niečo urobiť. 
Našťastie som natrafil na týchto chalanov a momentálne som po druhom sedení a som maximálne spokojný s výsledkom ( čaká ma ešte asi jedno sedenie), ale už teraz vidím neskutočnú zmenu oproti tomu, čo som mal na hlave.
Ďakujem vám a prajem vám veľa ďalšich spokojných klientov.

Tibor, 46 rokov, Maďarsko

Na Instagrame som vzhiadol SCALP TATTOO STUDIO a veľmi sa mi ich práca páčila.

Už na prvom stretnutí boli veľmi milí a ústretoví.  Miesto je pekné, čisté. Prvé / druhé sedenie: Rovnako ako v predchádzajúcej odpovedi, bol som spokojný, vyriešili aj jazykovú otázku tlmočníkom. Výsledok je skutočne s prírodzeným efektom, cítim sa pohodlne a sám sebou. Absolútne odporúčam.

František, 40 rokov, Slovensko

SCALP TATOO STUDIO som si vybral preto, lebo mám dôveru k Borisovi aj k Marekovi a osobná konzultácia s nimi ma presvedčila, že mikropigmentáciu absolvujem.
Samozrejme aj ja som mal menšie obavy, ale po konzultácii s chalanmi ma moje obavy a strach prešli.
Absolvoval som prvé sedenie a po cca 2 týždnoch dalšie.
Očakavanie sa dostavilo hlavne po druhom sedení, kde sa doladila farba a presné kontúry vlasov.
S výsledkom som maximálne spokojný a iste SCALP TATOO STUDIO odporúčam každému, kto podobný problém s vlasmi rieši.
Chalani sú profesionáli, poradia a v neposlednom rade sú velmi milí

Miňo, 46 rokov, Slovensko

SCALP TATOO STUDIO som si vybral preto, že ma oslovila doveryhodná webstránka

Prvé sedenie - výborná konzultácia, vysvetlenie a profesionálne zdôvodnenie pre aj proti.

Po prvom sedení úplná spokojnosť a hlavne utvrdená profesionálnosť v obore.

Konečná fáza - nadobudnutie toho prečo som to chcel, chlapské sebavedomie. 

100% doporučenie, 0% nespokojnosť.

Ján, 40 rokov, Slovensko

Som veľmi vďačný Borisovi a Markovi, že ma oslovili, či by som nechcel 3D tetovanie vlasov. Sám by som nad tým neuvažoval a teraz si myslím, že by to bola chyba. Myslel som si, že som s mojím stavom zmierený, no vŕtalo mi to v hlave. Presvedčilo ma nie len to, že to skutočne vyzerá, ako povedala moja kamoška, ako ,,oholená hlava plná vlasov", ale aj veľmi pohodový, kamarátsky, férový prístup pánov. Najviac mi bolo sympatické, že mi nič nenútili, predstavili mi svoju prácu, všetko vysvetlili a už keď som odchádzal po prvom stretnutí, bol som si istý, že do toho idem. Všetko prebieha v príjemnom prostredí, pri hudbe, či rozhovore, v pohodovej, pre mňa až relaxačnej atmosfére - dvakrát som pri tetovaní zaspal. Už po prvom sedení (skôr ležaní), som bol nadšený a konečný výsledok... - pocit, že máte oholenú hlavu plnú vlasov, je pre mňa tak reálny, že naozaj až fyzicky cítim, že vlasy sú po celej hlave.  Som naozaj rád, že si ma to našlo, možno maličkosť, detajl, pre niekoho zbytočnosť, ale dôležitý je osobný pocit a ten vždy rieši človek najviac sám, oveľa viac ako jeho okolie. A teraz aj  moji naj, ktorí moju pleš neriešili ako nejaký rušivý element, reagujú až detinsky nadšene. Paráda...   P.S. Stálo za to vydržať aj tých 5 dní po tetovaní bez športových aktivít a tréningov, čo je u mňa nadľudský výkon. 

Fernando, 38 rokov, Španielsko

Vybrali sme si vaše štúdio, pretože moja manželka mala od Borisa svadobný make-up, takže sme už vedeli, že idem do profesionálneho štúdia. Vedel som, že urobíte tú najlepšiu prácu.

Prvý dojem bol skvelý, priestor čistý, dostal všetky podrobné a potrebné informácie o konzultácii a všetky informácie o procedúre. Prvé stretnutie bolo skvelé. Nejaký čas trvalo, kým sme zvolili tú najlepšiu možnú vlasovú líniu a potom bol postup ľahký. Po niekoľkých hodinách bol prvý výsledok už obrovským zlepšením, bodky boli trochu dosť viditeľné a samozrejme tam bolo nejaké sčervenanie. ale po niekoľkých dňoch zmizlo. Procedúra bola pre mňa trocha bolestivý len v prednej časti. Najťažšou časťou procesu bolo vyhnúť sa dotyku hlavy až do 6. dňa, kým sa hlava hojila.

Druhé stretnutie bolo veľmi jednoduché, bolo absolútne bezbolestné a výsledok bol okamžite veľký, všetky medzery medzi "hlavnými" bodkami boli zaplnené malými a dokonca aj s malým začervenaním to vyzeralo veľmi prirodzene. Čo znamená, že po úplnom zahojení a zmiznutí červene to vyzerá dokonale. Nemôže byť viac spokojný s výsledkom, je to len dva týždne od prvého sedenia a už to vyzerá prirodzene. Akonáhle sa pigment usadí až do konečného stavu, nikto z blížkej vzdialenosťi nebude vedieť posúdiť či ide o reálne korienky alebo mikropigmentáciu.

Myslíim, že som si nemohol vybrať lepšie pokiaľ ide o profesionálnu starostlivosť a zmysel pre detail. 

Dodo, 41 rokov, Slovensko

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať SCALP TATTOO STUDIO za skvelú komunikáciu, ochotu, profesionalitu a poradenstvo. Som veľmi spokojný a čo je najdôležitejšie, že moje okolie prijalo moju zmenu pozitívne. Doporučujem to každému kto chce tútu zmenu podstúpiť. 

John, 29 rokov, United Kingdom

Pre SCALP TATTOO STUDIO som sa rozhodol kvôli viacerým dôvodom. Pôvodne ma ani nenapadlo, že nájdem spločnosť mimo UK, odkiaľ som. 

Ale zistil som, že si môžem spraviť výlet, spoznať nové miesto a okrem toho si splniť sen o SMP za oveľa lepšiu cenu a to bez čakania na termín niekoľko mesiacov.

Som nadmieru spokojný, a to ma ešte čaká jedno sedenia. Môžem iba odporúčať, kvalitu, cenu, prístup odborníkov.

Salomon, 31 rokov, Portugalsko

Perfektný prírodzený vzhľad, presne to, čo som hľadal, a výhodná cena. Rozhodne sa vrátim, keď farba po rokoch vybledne.