top of page
P1330670pixelate.jpg

Referencie

Referencie od našich klientov

Nesmierne si Vážime Vašu dôveru a ďakujeme Vám za zaslanie

skúseností s mikropigmentáciou od nás.

 Boris a Marek

SCALP TATTOO STUDIO

Filip, 27 rokov, Slovensko

Musím sa priznať, že nad SMP som premýšlal už dlhšiu dobu a pred samotným zvážením tohto kroku som sa rozhodol spraviť to čo by mal pred SMP každý a to je dôkladný research čo SMP vlastne je a aké sú jeho + a -.

So všetkých poskytovateľov tejto pocedúry som narazil na chalanov zo SCALP TATTOO STUDIO, ktorých práca ma od počiatku zaujala najviac a to aj vďaka ich dôveryhodnému portfóliu, pozitívnej spätnej väzbe od predošlých klientov a najmä od veľmi presvedčivej skúsenosti od blízkeho priateľa, ktorý mal možnosť procedúru podstupiť niekoľko mesiacov predomnou a výsledok si nevedel vynachváliť.

Prvý dojem bol veľmi dobrý, keďže po dlhšom premýšlaní som sa nakoniec rozhodol štúdiu napísať a musím povedať, že spätná väzba bola viac než pohotová. Konzultácia prebehla ěste v ten týždeň, bol som na nej oboznámený so všetkými potrebnými náležitosťami a vďaka tomu som sa pre SMP rozhodol.

Všetky 3 sedenia prebehli v horizonte takmer troch mesiacov a musím povedať, že aj keď som doteraz nemal skúsenosti s podobnými zákrokmi, tak SMP je úplne bezbolestné, čomu do veľkej miery pomôže aj dôkladné dodržanie predom zaslaných inštrukcií a v neposlednom rade veľmi priateľská atmosféra, vďaka ktorej Vám čas ubehne ako voda.

Po 3 sedeniach stojí výsledok skutočne za to. Pred samotným podstupením SMP ma zvyklo viacero blízkych odhovárať a teraz mi každý len dá za pravdu, že vyzerám oveľa lepšie/mlaďsie/chudšie než kedykoľvek predtým. Jeden z ďalších benefitov je aj to, že okolie ktorému o zákroku nepoviete si na vašom vzhľade  nedokáže nič povšimnúť, pretože výsledok vyzerá natoľko prirodzene a autenticky, že ľudia ktorým som neskôr o zákroku povedal, tak tomu nechceli uveriť.

SCALP TATTOO STUDIO by som odporučil každému koho trápi stráta vlasov, tak ako mňa. O svoje vlasy som začal prichádzať už vo svojich 19 a spoločne s nimi sa začala vytrácať aj spokojnosť zo seba samého a taktiež sebavedomie. Aj vďaka tomuto kroku môžem konečne vyjsť z domu aj bez toho, aby ma trápilo či som čerstvo oholený alebo potreba okamžitého siahnutia po pokrývke v podobe čapice, alebo šiltovky.

Vrátane geniálneho výsledku musím opäť vyzdvihnúť najmä pohotovú komunikáciu, široké poskytnutie informácii, veľmi ľudský až kamarátsky prístup a v neposlednom rade neustále javenie záujmu ako zo strany Borisa tak aj Mareka, ktorí Vám vždy vo všetkom poradia a pomôžu.

Marek, 32 rokov, Slovensko

SCALP TATTOO STUDIO som si vybral na základe profesionálne spracovanej web stránky a postov na instagrame. Zaujala ma prezentácia práce, detailne popísaný priebeh a hlavne konkrétne výsledky za predchádzajúcich klientov. Na základe toho som sa rozhodol vyskúšať osobnú konzultáciu.

Prvý dojem pri osobnej konzultácii bol veľmi príjemný, nakoľko som sa dozvedel všetky potrebné informácie a hlavne boli informácie prezentované vierohodne so záujmom o pomoc.

Na prvé sedenie som išiel s veľkými očakávaniami od výsledku. Samotný priebeh sa dá zvládnuť a prebieha vo veľmi príjemnej atmosfére kedy je možné v prípade potreby absolvovať aj krátke prestávky počas realizácie. Očakávaný výsledok sa dostavil pre mňa až po 3.sedení, kedy bol výsledný efekt presne podľa mojich predstáv. Musím však uviesť, že výsledok už po 2.sedení bol veľmi dobrý.

Musím oceniť hlavne prístup tímu SCALP TATTOO STUDIO, nakoľko mi vedeli vždy vhodne odporučiť odtieň, ktorý sa použil aby bol výsledný efekt prirodzený. 

Na základe mojej skúsenosti určite odporúčam služby SCALP TATTOO STUDIO, nakoľko sa jedná o profesionálov, ktorí sa v prvom rade snažia úprimne poradiť a nájsť vhodné prirodzené riešenie pre zákazníka. Pre mňa osobne bolo zároveň dôležité, že aj po ľudskej stránke sú obaja chalani veľmi príjemní ľudia čo len umocňuje pozitívny zážitok z celého zákroku. Určite odporúčam využitie služieb SCALP TATTOO STUDIO.

Milan, 38 rokov, Slovensko

SCALP TATTOO STUDIO som si vybral, pretože sa mi páči prevedenie a výsledný efekt mikropigmentácie. Vzhľadom na to, že alternatíva nastreľovania vlasov mi príde komplikovaná, 3D mikro tetovanie je jednoduchšie a celkovo praktickejšie.

Prvý dojem bol skvelý, páčili sa mi fotky iných mužov, ako to vypadá na záver. Konzultácia a podpora na vysokej profesionálnej úrovni. Očakávanie bolo, aby to vypadalo prirodzene. 

Po 2 sedení bol efekt vidieť a po treťom je to úžasné. Tetovanie spolu s vašimi vlasmi vytvoria jednoliaty efekt na hlave. 

Výsledok je bomba. Presne to, čo som očakával. Efekt spôsobil to, že ľudia mi začali tipovať menej rokov, ako v skutočnosti mám.

Odporúčam každému plešonouvi!

Michal, 38 rokov, Slovensko

Po dlhšom hľadaní som sa rozhodol pre SCALP TATTOO STUDIO a rozhodol som sa správne. Myslím, že v rámci mikropigmentácie pokožky hlavy sa momentálne nedá dosiahnuť lepší výsledok, než aký na sebe pozorujem. Stačili dve sedenia, aby to vyzeralo naozaj dobre a ani po roku nebolo treba tretie sedenie, ktoré mi stále zostalo v ‘zálohe’. Komunikácia, konzultácia aj samotné prevedenie boli na vysokej úrovni, odporúčam všetkým čo váhajú, alebo si nevedia vybrať kam ísť.

Pavol, 28 rokov, Slovensko

Natrafil som na video o chalanoch v rannej šou v TV a keď som začal googliť, pozerať recenzie a fotky ich práce tak som bol rozhodnutý, že ak do tohto pôjdem tak len v SCALP TATTOO STUDIO.

Prvý dojem skvelý, konzultácia ma iba utvrdila, že chcem absolvovať tento zákrok. Všetko bolo do podrobna vysvetlené, ukázané ako sa bude postupovať.

Či prvé alebo druhé sedenie, obidve prebehli super bez komplikácií.

Síce som len krátko po druhom sedení ale výsledok je super, určite som spokojný a teraz už je to na mne ako sa budem o to starať aby to vydržalo čo najdlhšie.

Na chalanov nemám iný ako skvelý názor ohľadom profesionality a vykonanej práce. Odporúčam všetkým, ktorí o tomto zákroku rozmýšľajú a nie sú ešte rozhodnutý. 

Lukas, 42 rokov, Slovensko

Mikropigmentáciu som sledoval už dlhší čas a v posledných rokoch som ju čoraz viac videl počas mojich pracovných ciest v zahraničí. Základný úspech spočíval v perfektnom a dôslednom prevedení a preto som si prechádzal rôzne firmy, ktoré sa tomu venujú na Slovensku a v zahraničí. Po dôkladnom zvážení som sa rozhodol pre SCALP TATTOO STUDIO a som maximálne spokojný. 

Konzultácia bola na maximálne profesionálnej úrovni a prešli sme si všetky možnosti. Po prvom sedení som už odchádzal s vlasmi čo boli zahustené na druhom sedení. Ešte ma čaká jedno posledné, ale už teraz je to skvelý rozdiel. 

Vrelo odporúčam každému kto má problém s padajúcimi vlasmi. Lepší prístup v strednej Eurôpe nenájdete.

Jozef, 46 rokov, Slovensko

Na SCALP TATTOO STUDIO som narazil náhodou.. V prvej chvíli ma ani nenapadlo, aký to môže mat výsledok, i keď obrázky chalanov na profile vyzerali dobre.

Tak som sa skontaktoval s Borisom a Marekom a to čo nasledovalo predčilo moje očakávania, taký profesionálny prístup a jednanie, sa dnes vidí len zriedka !!

Hneď pri prvom sedení, boli veľmi milí a ústretoví ... Procedúra nebola vôbec bolestivá, také mierne svrbenie, trochu sčervenenie hlavy, ktoré po asi 2 dňoch úplne zmizlo..

Následne po cca 10 dňoch som absolvoval 2 sedenie, ktoré prebiehalo ako to prvé a výsledok už bol viditeľne výborný...

Na 3 sedení sa už iba koregovali nedostatky, a výsledný 3D efekt je suprový...

Odporúčam všetkym, ktorý doteraz váhajú....

Veľká Vďaka...Super prístup....

Martin, 31 rokov, Slovensko

SCALP TATTOO STUDIO som si vybral cez ich prehladnu internetovu stranku. Zaujalo ma spracovanie stranky, pretoze som na nej nasiel vsetky potrebne info. 

Prvy dojem bol velmi dobry. Nechybal ludsky pristup a hlavne trpezlivost odpovedat na vsetky moje otazky, co ma presvedcilo absolvovat zakrok v SCALP TATTOO STUDIO.

Pocas vsetkych sedeni som sa citil komfortne a bez obav, ze by som s vysledkom nebol spokojny. Samotne zakroky neboli nijako bolestive, takze ubehli velmi rychlo.

Som spokojny s vysledkom zakroku. Vyzera velmi prirodzene, takze okolie si nevsimlo, nijake rozdiely medzi vlasmi a dorabanou castou hlavy. Momentalne ma caka tretie sedenie a verim, ze budem este spokojnejsi...:)

Jednoznacne odporucam kazdemu, kto ma rovnaky problem. Cely proces od zaciatku bol na velmi profesionalnej urovni. Mne osobne zalezi na vzhlade, takze to bola pre mna velmi citliva zalezitost, ale celkovy pristup zo strany SCALP TATTOO STUDIO ma nechal cely proces uplne kludnym.

Chcel by som podakovat chalanom za dobre odvedenu pracu, ludsky pristup a profesionalitu.

Erik, 46 rokov, Slovensko

Nakoľko som sa potýkal s vypadávaním vlasov od 25 rokov a nepretržite som riešil problém pomcou rôznych výživových prostriedkov, samozrejme bez pozitívneho výsledku a neskôr som absolvoval transplantáciu vlasov, ktorá mi vydržala len pár rokov / vlasy vypadali / som mal možnosť vidieť výsledky SCALP TATTOO STUDIO na mojom kamarátovi a neváhal som a objednal som sa na konzultáciu

Prvý dojem z konzultácie bol pozitívny, príjemné prostredie a chalani mi objasnili celý priebeh zákroku s možnými rizikami, spôsobom starostlivosti o pokožku … bolo toho dosť, ale teraz s odstupom času, keď si človek zvykne na určité pravidlá ako časté holenie a krémovanie, či ochranu proti slnku, nieje to nič komplikované, takže sa nezľaknite.

Tetovanie je žial proces na niekoľko sedení, takže výsledný efekt je až po dlhšej dobe, teda presne po treťom, v mojom prípade po štvrtom sedení, nakoľko som mal problém s kvalitou pokožky. No a ako vyzerám teraz??? Prvá zásada je to nikomu nehovoriť a zistíte sami reakcie ľudí? Nikto si nevšimol tetovania, ľudia mi hovorili, že som nejako omladol, alebo niečo so mnou je iné, lepšie …..

Vyskúšajte - nobanujete!!!!

Ján, 45 rokov, Slovensko

Dlho som hľadal na internete, až som sa rozhodol pre SCALP TATTOO STUDIO. Predtým som oslovoval aj Vašu konkurenciu, ale nikde sa mi toľko nevenovali a ani mi nevedeli poskytnúť také recenzie ako máte vy. Nikto ma nedokázal dovtedy presvedčiť. 

Prvý dojem na konzultácii bolo pre mňa to kľúčové v rozhodnutí, že do toho pôjdem. Prístup a podrobné vysvetlenie akýchkoľvek otázok ma presvedčilo. Výborný pro-klientský prístup by sa od Vás mohlo veľa firiem učiť. 

Pri prvom sedení sme si edantne rozobrali všetky detaily, dopredu viete všetko čo Vás čaká, žiadne nemilé prekvapenia sa nekonajú.

Profesionálne odvedená práca a výsledok, v ktorý by ste predtým možno ani nedúfali. 

Ak by som vedel ako to prebieha a vedel aký bude výsledok tak by som s to absolvoval už dávno. 

Dávid, 28 rokov, Slovensko

Prvy dojem: fajn chalani, druhý pohľad vytetované “vlasy”, super, hneď vidíš výsledok, ktorý sa mi páčil. ;) Z môjho pohlľadu je fakt dôležitľ si nájsť profíka na “hair tattoo”. Som spokojný, vyzerám sexy. Dakujem chalani za profesionálny pristup, ktorý splnil moje očakávania.

Daniel, 41 rokov, Slovensko

SCALP TATTOO STUDIO malo najlepšie recenzie/odporúčania.

Prvý dojem bol nad očakavania, profesionálny prístup, chlapci sa vyznajú, ani som nemyslel, že to bude tak dobre vyzerať.

Po prvom sedení veľká zmena, už vtedy to vyzeralo veľmi dobre, po druhom úplná fantázia.

Veľmi som spokojný s výsledkom, vyzerá to fantasticky, cítim sa ako keby som mal znova vlasy.

Keď niekto uvažuje nad mikropigmentáciou, odporučam jedine SCALP TATTOO STUDIO!!!            

Michal, 30 rokov, Slovensko

Vlasy mi začali padať ked som mal 23, ale ked som mal zhruba 27 už to bolo dosť zlé a nechcel som sa stotožniť s tým, že budem mať plešinu na hlave, tak som hľadal nejaké riešenia. Po menšom prieskume aké mám vlastne možnosti, som sa rozhodol pre chalanov zo SCALP TATTOO STUDIO a neľutujem. Už po prvom sedení bola zmena vidieť a nevedel som sa dočkať konečného výsledku, ktorý určte stojí za to :) Najlepšie na tom je, že nikto, ale vôbec nikto si to nešimol, také je to prirodzené, iba vyzeráte lepšie a mladšie. Veď to sme chceli dosiahnuť, no nie ? :P 

Oceňujem profesionalitu chalanov, vedia čo robia ,komunikácía s nimi, odvedená práca aj prístup bola na 1. 

Ak toto čítaš, asi nad tým rozmýšľaš. Môžem len odporučiť, určite budeš prekvapený a nadšený z tej zmeny tak ako ja.

Jakub, 23 rokov, Slovensko

Mám ešte len 23 rokov ale vlasy nemám už asi 5 rokov. Nech si hovorí kto chce čo chce, nie, nieje to v pohode. Pre mňa objavenie SCALP TATTOO STUDIO bolo malým zázrakom a hlava po 3 sedeniach mikropigmentácie už veľkých zázrakom. Teraz som proste štastný mladý človek, ktorý aj vyzerá na svoj vek.

Samuel, 26 rokov, Slovensko

S pomedzi štúdií, ktoré ponúkajú mikromigmentáciu hlavy pôsobí SCALP TATTOO STUDIO najprofesionálnejšie.

Počnúc konzultáciou som bol dostatočne informovaný o celom procese. Prostredie a chalani boli velmi príjemní. PRVE CI S výsledkom som bol spokojný už po druhom sedení. Určite odporúčam.

P., 29 rokov, Slovensko

SCALP TATTOO STUDIO som si vybral, lebo sú profesionali vo svojom obore. V Česko-slovensko čislo jedna.

Prvý dojem: Plešatí bratia

Sedenia boli erfektné, profesionalny a priateľský prístup ku klientovi.

Výsledok: 10/10

Odporúčam na 100%

Peter, 48 rokov, Slovensko

Dlhšiu dobu som si robil prieskum zahraničných spoločností so Scalpmicropigmentation. Je ich naozaj veľa, lepších aj horších, drahších aj lacnejších. Moja predstava bola jasná. Z ničoho čo som mal na hlave, vyčarovať husté a čo najtmavšie korienky, vytvoriť akoby ostrý strih postupne zostrihaných vlasov. Pokiaľ však ja ako laik nevidím do problematiky mikropigmentácie tak ako odborník, tak môže výsledok dopadnúť veľmi zle. Preto som šťastný, že som si zvolil tím SCLAP TATTOO STUDIO. Zohľadnili pri výbere tvaru línie a farby pigmentov môj vek, proporcie tváre, môj rast vlasov v minulosti. A za toto veľká vďaka. Teraz vyzerám prirodzene, o 10rokov mladší. Zmena je výborná. Ak by som sa snažil ich presvedčiť o môjej pôvodnej predstave, tak by mi mikropigmentáciu podľa ich slov ani nespravili. A tak to má byť. Bol by som 50tnik s imige-om 20 ročného a možno po pár mesiacoch by som riešil odstránenie pigmentu laserom. Takto som to ja, vo vynovenej mladšej verzii, spokojný, prirodzený a "vlasatý"

Marko, 32 rokov, Slovensko

Porovnával som si niekoľko podobných služieb na Slovensku a SCALP TATTOO STUDIO malo ako jediné nafotené ukážky vlastnej práce na viacerých klientoch. Zaujalo ma aj, že zákrok u Borisa a Mareka podstúpil herec Ján Slezák.

Prvý dojem bol veľmi pozitívny. Dostal som odpoveď na všetko čo ma zaujímalo. Najviac ma presvedčilo, keď som zistil, že Boris aj Marek majú mikropigmentáciu a mohol som si tak pozrieť ako mikropigmentácia vyzerá naživo. 

Zákrok nebol bolestivý a prvé výsledky už bolo vidieť po prvom sedení.

Krok k lepšiemu som videl ihneď po prvom sedení no naplno som si výsledok uvedomil až s odstupom času pri pozretí starších fotografií a určite by som sa k pôvodnému "účesu" už nikdy nevrátil.  

Určite odporúčam každému mužovi, ktorý má problémy s vypadávaním vlasov aby sa prišiel naživo presvedčiť. 

Viktor, 24 rokov, Slovensko

Priamo som sa o SCALP TATTOO STUDIO dozvedel od známeho, ktorý mikropigmentáciu v ňom podstúpil a prirodzenosť tetovania ma veľmi prekvapila a neskôr aj zaujala. 

Prvé dojmy po konzultácii boli super. Chalani sú maximálne ústretoví a veľmi príjemní ľudia s ktorými aj počas 4 hodín tetovania máte o čom rozprávať. Na konzulácii vysvetlia všetky výhody aj obmedzenia a starostlivosť o tetovanie.

Po prvom sedení netreba očakávať, že človek odíde s hotovou robotou a tam to končí. Samozrejme už po prvom raze sa Vám mykne kútik keď sa pozriete do zrkadla a zrazu niečo na hlave konečne máte.

Podľa mňa je výsledok perfektný. Najlepšie čo môžete u nás dostať, ak nechcete podstupovať autotransplantáciu vlasov na klinike za tisícky eur (samozrejme mikropigmentácia je na druhú stranu určená len pre tých ktorí sú ochotní si hlavu holiť). Treba pečlivo dodržať všetky pokyny a starostlivosť o tetovanie po zákroku a efekt, ktorý sa dostaví bude presne taký ako má byť.

Určite odporúčam.

Tomáš, 49 rokov, Slovensko

Po skúsenostiach a konzultáciách u viacerych tatterov som prišiel do SCALP TATTOO STUDIO a vedel som, ze som na správnom mieste. 

Chalani v SCALP TATTOO STUDIO  mi všetko vysvetlili, venovali sa mi a chápali moju predstavu. Cítil som vysokú profesionalitu.

Výsledok splnil moje očakávanie. Ľudia, známi sa ma pýtajú, prečo si nenechám dlhší zozstrih, keď mám tak husté vlasy :)

Zákrok je úplne v pohode, nie je to nic náročné, co by sa nedalo vydržať.

Jedným slovom spokojnosť. 

Netreba sa báť. V SCALP TATTOO STUDIO sú profesionali a výsledok bude veľmi prirodzený. 

Robo, 34 rokov, Slovensko

To, že som sa rozhodol pre tetovanie vlasov a pre SCALP TATTOO STUDIO, patrí medzi moje najlepšie rozhodnutia. Už dlhšie ma štvalo, že som takmer bez vlasov a už nejakú dobu som hľadal možnosti, či sa s tým dá niečo urobiť. 
Našťastie som natrafil na týchto chalanov a momentálne som po druhom sedení a som maximálne spokojný s výsledkom ( čaká ma ešte asi jedno sedenie), ale už teraz vidím neskutočnú zmenu oproti tomu, čo som mal na hlave.
Ďakujem vám a prajem vám veľa ďalšich spokojných klientov.

Tibor, 46 rokov, Maďarsko

Na Instagrame som vzhiadol SCALP TATTOO STUDIO a veľmi sa mi ich práca páčila.

Už na prvom stretnutí boli veľmi milí a ústretoví.  Miesto je pekné, čisté. Prvé / druhé sedenie: Rovnako ako v predchádzajúcej odpovedi, bol som spokojný, vyriešili aj jazykovú otázku tlmočníkom. Výsledok je skutočne s prírodzeným efektom, cítim sa pohodlne a sám sebou. Absolútne odporúčam.

František, 40 rokov, Slovensko

SCALP TATOO STUDIO som si vybral preto, lebo mám dôveru k Borisovi aj k Marekovi a osobná konzultácia s nimi ma presvedčila, že mikropigmentáciu absolvujem.
Samozrejme aj ja som mal menšie obavy, ale po konzultácii s chalanmi ma moje obavy a strach prešli.
Absolvoval som prvé sedenie a po cca 2 týždnoch dalšie.
Očakavanie sa dostavilo hlavne po druhom sedení, kde sa doladila farba a presné kontúry vlasov.
S výsledkom som maximálne spokojný a iste SCALP TATOO STUDIO odporúčam každému, kto podobný problém s vlasmi rieši.
Chalani sú profesionáli, poradia a v neposlednom rade sú velmi milí

Miňo, 46 rokov, Slovensko

SCALP TATOO STUDIO som si vybral preto, že ma oslovila doveryhodná webstránka

Prvé sedenie - výborná konzultácia, vysvetlenie a profesionálne zdôvodnenie pre aj proti.

Po prvom sedení úplná spokojnosť a hlavne utvrdená profesionálnosť v obore.

Konečná fáza - nadobudnutie toho prečo som to chcel, chlapské sebavedomie. 

100% doporučenie, 0% nespokojnosť.

Ján, 40 rokov, Slovensko

Som veľmi vďačný Borisovi a Markovi, že ma oslovili, či by som nechcel 3D tetovanie vlasov. Sám by som nad tým neuvažoval a teraz si myslím, že by to bola chyba. Myslel som si, že som s mojím stavom zmierený, no vŕtalo mi to v hlave. Presvedčilo ma nie len to, že to skutočne vyzerá, ako povedala moja kamoška, ako ,,oholená hlava plná vlasov", ale aj veľmi pohodový, kamarátsky, férový prístup pánov. Najviac mi bolo sympatické, že mi nič nenútili, predstavili mi svoju prácu, všetko vysvetlili a už keď som odchádzal po prvom stretnutí, bol som si istý, že do toho idem. Všetko prebieha v príjemnom prostredí, pri hudbe, či rozhovore, v pohodovej, pre mňa až relaxačnej atmosfére - dvakrát som pri tetovaní zaspal. Už po prvom sedení (skôr ležaní), som bol nadšený a konečný výsledok... - pocit, že máte oholenú hlavu plnú vlasov, je pre mňa tak reálny, že naozaj až fyzicky cítim, že vlasy sú po celej hlave.  Som naozaj rád, že si ma to našlo, možno maličkosť, detajl, pre niekoho zbytočnosť, ale dôležitý je osobný pocit a ten vždy rieši človek najviac sám, oveľa viac ako jeho okolie. A teraz aj  moji naj, ktorí moju pleš neriešili ako nejaký rušivý element, reagujú až detinsky nadšene. Paráda...   P.S. Stálo za to vydržať aj tých 5 dní po tetovaní bez športových aktivít a tréningov, čo je u mňa nadľudský výkon. 

Fernando, 38 rokov, Španielsko

Vybrali sme si vaše štúdio, pretože moja manželka mala od Borisa svadobný make-up, takže sme už vedeli, že idem do profesionálneho štúdia. Vedel som, že urobíte tú najlepšiu prácu.

Prvý dojem bol skvelý, priestor čistý, dostal všetky podrobné a potrebné informácie o konzultácii a všetky informácie o procedúre. Prvé stretnutie bolo skvelé. Nejaký čas trvalo, kým sme zvolili tú najlepšiu možnú vlasovú líniu a potom bol postup ľahký. Po niekoľkých hodinách bol prvý výsledok už obrovským zlepšením, bodky boli trochu dosť viditeľné a samozrejme tam bolo nejaké sčervenanie. ale po niekoľkých dňoch zmizlo. Procedúra bola pre mňa trocha bolestivý len v prednej časti. Najťažšou časťou procesu bolo vyhnúť sa dotyku hlavy až do 6. dňa, kým sa hlava hojila.

Druhé stretnutie bolo veľmi jednoduché, bolo absolútne bezbolestné a výsledok bol okamžite veľký, všetky medzery medzi "hlavnými" bodkami boli zaplnené malými a dokonca aj s malým začervenaním to vyzeralo veľmi prirodzene. Čo znamená, že po úplnom zahojení a zmiznutí červene to vyzerá dokonale. Nemôže byť viac spokojný s výsledkom, je to len dva týždne od prvého sedenia a už to vyzerá prirodzene. Akonáhle sa pigment usadí až do konečného stavu, nikto z blížkej vzdialenosťi nebude vedieť posúdiť či ide o reálne korienky alebo mikropigmentáciu.

Myslíim, že som si nemohol vybrať lepšie pokiaľ ide o profesionálnu starostlivosť a zmysel pre detail. 

Dodo, 41 rokov, Slovensko

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať SCALP TATTOO STUDIO za skvelú komunikáciu, ochotu, profesionalitu a poradenstvo. Som veľmi spokojný a čo je najdôležitejšie, že moje okolie prijalo moju zmenu pozitívne. Doporučujem to každému kto chce tútu zmenu podstúpiť. 

John, 29 rokov, United Kingdom

Pre SCALP TATTOO STUDIO som sa rozhodol kvôli viacerým dôvodom. Pôvodne ma ani nenapadlo, že nájdem spločnosť mimo UK, odkiaľ som. 

Ale zistil som, že si môžem spraviť výlet, spoznať nové miesto a okrem toho si splniť sen o SMP za oveľa lepšiu cenu a to bez čakania na termín niekoľko mesiacov.

Som nadmieru spokojný, a to ma ešte čaká jedno sedenia. Môžem iba odporúčať, kvalitu, cenu, prístup odborníkov.

Salomon, 31 rokov, Portugalsko

Perfektný prírodzený vzhľad, presne to, čo som hľadal, a výhodná cena. Rozhodne sa vrátim, keď farba po rokoch vybledne.

bottom of page