Žitná 27-29, Bratislava, 

S L O V A K I A

Tel: 00421 918 635 683

Tel: 00421 905 845 356

  • Scalp Tattoo Studio Slovakia
  • Scalp Tattoo Studio Slovakia

Referencie

Referencie od našich klientov

Nesmierne si Vážime Vašu dôveru a ďakujeme Vám za zaslanie

skúseností s mikropigmentáciou od nás.

 Boris a Marek

SCALP TATTOO STUDIO

František, 40 rokov, Slovensko

SCALP TATOO STUDIO som si vybral preto, lebo mám dôveru k Borisovi aj k Marekovi a osobná konzultácia s nimi ma presvedčila, že mikropigmentáciu absolvujem.
Samozrejme aj ja som mal menšie obavy, ale po konzultácii s chalanmi ma moje obavy a strach prešli.
Absolvoval som prvé sedenie a po cca 2 týždnoch dalšie.
Očakavanie sa dostavilo hlavne po druhom sedení, kde sa doladila farba a presné kontúry vlasov.
S výsledkom som maximálne spokojný a iste SCALP TATOO STUDIO odporúčam každému, kto podobný problém s vlasmi rieši.
Chalani sú profesionáli, poradia a v neposlednom rade sú velmi milí

Miňo, 46 rokov, Slovensko

SCALP TATOO STUDIO som si vybral preto, že ma oslovila doveryhodná webstránka

Prvé sedenie - výborná konzultácia, vysvetlenie a profesionálne zdôvodnenie pre aj proti.

Po prvom sedení úplná spokojnosť a hlavne utvrdená profesionálnosť v obore.

Konečná fáza - nadobudnutie toho prečo som to chcel, chlapské sebavedomie. 

100% doporučenie, 0% nespokojnosť.

Ján, 40 rokov, Slovensko

Som veľmi vďačný Borisovi a Markovi, že ma oslovili, či by som nechcel 3D tetovanie vlasov. Sám by som nad tým neuvažoval a teraz si myslím, že by to bola chyba. Myslel som si, že som s mojím stavom zmierený, no vŕtalo mi to v hlave. Presvedčilo ma nie len to, že to skutočne vyzerá, ako povedala moja kamoška, ako ,,oholená hlava plná vlasov", ale aj veľmi pohodový, kamarátsky, férový prístup pánov. Najviac mi bolo sympatické, že mi nič nenútili, predstavili mi svoju prácu, všetko vysvetlili a už keď som odchádzal po prvom stretnutí, bol som si istý, že do toho idem. Všetko prebieha v príjemnom prostredí, pri hudbe, či rozhovore, v pohodovej, pre mňa až relaxačnej atmosfére - dvakrát som pri tetovaní zaspal. Už po prvom sedení (skôr ležaní), som bol nadšený a konečný výsledok... - pocit, že máte oholenú hlavu plnú vlasov, je pre mňa tak reálny, že naozaj až fyzicky cítim, že vlasy sú po celej hlave.  Som naozaj rád, že si ma to našlo, možno maličkosť, detajl, pre niekoho zbytočnosť, ale dôležitý je osobný pocit a ten vždy rieši človek najviac sám, oveľa viac ako jeho okolie. A teraz aj  moji naj, ktorí moju pleš neriešili ako nejaký rušivý element, reagujú až detinsky nadšene. Paráda...   P.S. Stálo za to vydržať aj tých 5 dní po tetovaní bez športových aktivít a tréningov, čo je u mňa nadľudský výkon. 

Fernando, 38 rokov, Španielsko

Vybrali sme si vaše štúdio, pretože moja manželka mala od Borisa svadobný make-up, takže sme už vedeli, že idem do profesionálneho štúdia. Vedel som, že urobíte tú najlepšiu prácu.

Prvý dojem bol skvelý, priestor čistý, dostal všetky podrobné a potrebné informácie o konzultácii a všetky informácie o procedúre. Prvé stretnutie bolo skvelé. Nejaký čas trvalo, kým sme zvolili tú najlepšiu možnú vlasovú líniu a potom bol postup ľahký. Po niekoľkých hodinách bol prvý výsledok už obrovským zlepšením, bodky boli trochu dosť viditeľné a samozrejme tam bolo nejaké sčervenanie. ale po niekoľkých dňoch zmizlo. Procedúra bola pre mňa trocha bolestivý len v prednej časti. Najťažšou časťou procesu bolo vyhnúť sa dotyku hlavy až do 6. dňa, kým sa hlava hojila.

Druhé stretnutie bolo veľmi jednoduché, bolo absolútne bezbolestné a výsledok bol okamžite veľký, všetky medzery medzi "hlavnými" bodkami boli zaplnené malými a dokonca aj s malým začervenaním to vyzeralo veľmi prirodzene. Čo znamená, že po úplnom zahojení a zmiznutí červene to vyzerá dokonale. Nemôže byť viac spokojný s výsledkom, je to len dva týždne od prvého sedenia a už to vyzerá prirodzene. Akonáhle sa pigment usadí až do konečného stavu, nikto z blížkej vzdialenosťi nebude vedieť posúdiť či ide o reálne korienky alebo mikropigmentáciu.

Myslíim, že som si nemohol vybrať lepšie pokiaľ ide o profesionálnu starostlivosť a zmysel pre detail. 

Dodo, 41 rokov, Slovensko

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať SCALP TATTOO STUDIO za skvelú komunikáciu, ochotu, profesionalitu a poradenstvo. Som veľmi spokojný a čo je najdôležitejšie, že moje okolie prijalo moju zmenu pozitívne. Doporučujem to každému kto chce tútu zmenu podstúpiť. 

John, 29 rokov, United Kingdom

Pre SCALP TATTOO STUDIO som sa rozhodol kvôli viacerým dôvodom. Pôvodne ma ani nenapadlo, že nájdem spločnosť mimo UK, odkiaľ som. 

Ale zistil som, že si môžem spraviť výlet, spoznať nové miesto a okrem toho si splniť sen o SMP za oveľa lepšiu cenu a to bez čakania na termín niekoľko mesiacov.

Som nadmieru spokojný, a to ma ešte čaká jedno sedenia. Môžem iba odporúčať, kvalitu, cenu, prístup odborníkov.

Salomon, 31 rokov, Portugalsko

Perfektný prírodzený vzhľad, presne to, čo som hľadal, a výhodná cena. Rozhodne sa vrátim, keď farba po rokoch vybledne.

Tibor, 46 rokov, Maďarsko

Na Instagrame som vzhiadol SCALP TATTOO STUDIO a veľmi sa mi ich práca páčila.

Už na prvom stretnutí boli veľmi milí a ústretoví.  Miesto je pekné, čisté. Prvé / druhé sedenie: Rovnako ako v predchádzajúcej odpovedi, bol som spokojný, vyriešili aj jazykovú otázku tlmočníkom. Výsledok je skutočne s prírodzeným efektom, cítim sa pohodlne a sám sebou. Absolútne odporúčam.