top of page
Search
  • Writer's pictureBoris & Marek

Alopecia totalis

Totálna alopécia je ochorenie, ktoré nemá úplne jasné príčiny. Môže ich byť viac, aj ich kombinácia. Predpokladá sa však, že ide o autoimúnne ochorenie. Ide o celkovú stratu vlasov alebo ochlpenia na tele.


Klient, ktorý sa na nás obrátil prišiel viac-menej zo dňa na deň pred pár rokmi o vlasy. Rovnako aj o riasy, trošku mu zostalo obočie.


Skúmal a zisťoval čo sa stalo, prešiel si rôznymi vyšetreniemi u nás aj v zahraničí, ale žial na žiadnu príčinu sa neprišlo a teda ani na riešenie.


Rozhodol sa preto absolvovať u nás mikropigmentáciu.mikropigmentácia - 3 sedenia, čerstvo po sedení, nezahojené


Proces mikropigmentácie je dlhodobejší. Nedá sa spraviť jednorázovo. Postupne na viacerých sedeniach pretieňujeme celú plochu rôznymi odtieňmi aby sa dosiahol čo najprirodzenejší efekt.


Na fotografii je klient odfotený po treťom sedení. Pigment je ešte výrezný, a pokožka začervenaná. Po zahojení, asi po týždni je efekt prirodzený. Klienta čaká ešte jedno sedenie, aby sme dosiahli želaný výsledok.


Alopécia má riešenie a tým je práve mikropigmentácia. Efekt oholenej hlavy plnej vlasovych korienkov. V dnešnej dobe sa dá už vyriešiť opticky aj tetovaním jemná linka pri neexistujúcich riasach alebo čiarkové/tieňované obočie a spolu s mikropigmentáciou tak docieliť nový vzhľad, ktorý dodá požadované sebavedomie.tetované obočie - neide o našu prácu, len ukážka možnej zmeny
Tešíme sa na stretnutie s Vami :)

Boris a Marek - SCALP TATTOO STUDIO

149 views

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page